Menu

Prolog – Zdobywcy wirtualnych światów

Styczeń 9, 2017 - Gamingowo
Prolog – Zdobywcy wirtualnych światów

Zatem otwieramy – blog dla zdobywców wirtualnych światów możecie uznać za dzieło, które nigdy nie zostanie skończone, a wasz udział w jego życiu jest gorąco oczekiwany. Skupimy się na tym, co najmocniej angażuje polskich graczy. Będziemy zaczepiać się zarówno o czysto rozrywkowe wymiary gier, jak ich bardziej profesjonalne wydania kryjące się pod terminem e-sport. Będzie to nasze wspólne dzieło gamingowe, które ma nakreślać kierunki rozwoju gier video.

„Biurko Gracza” będzie nieco alternatywnym magazynem internetowym. Produkty lub gry z głównego nurtu studiować będziemy w ograniczonym zakresie. Przykładowo, gdy na tapetę brane będą myszki komputerowe, będą to modele rzadko spotykane w Polsce lub reprezentujące najdroższe klasy produktowe, które w rękach mogą potrzymać tylko nieliczni gracze. Mamy nadzieję, że nieraz ze zdumienia opadnie wam szczęka. Bez skrupułów rozprawimy się z każdym bublem gamingowym. Stosownie zarekomendujemy gry i akcesoria, które oczarowały nas swoją innowacyjnością.

Osobiste preferencje redakcji skupiają się głównie wokół gatunku FPS. Jednak chętnie powitamy graczy z wszystkich zakamarków wirtualnych światów. Z racji własnych zainteresowań, na pewno przetestujemy wiele myszek i klawiatur dla graczy. Jednak nie tylko sprzętem komputerowym będziemy żyć na tym blogu. Sprawdzimy w akcji także biurka do komputera czy fotele gamingowe, które jeszcze przed dekadą praktycznie nie istniały. Od czasu do czasu porozmawiamy z członkami polskich i zagranicznych teamów e-sportowych.

Portal dla graczy oczywiście nie może być wyłącznie oparty na tekstach, które zagłębiają się w szczegóły techniczne wynalazków informatycznych. Będziemy wspierać się także na wielu materiałach filmowych oraz okazałych grafikach. Nagramy własne filmy z wizyt w siedzibach firm przygotowujących wasze gry i sprzęt. Jesteśmy dość energiczną grupą zdobywców wirtualnych światów, dlatego nowych materiałów na portalu nigdy nie powinno zabraknąć. Gościnnie powierzymy redakcję znanym osobistościom ze społeczności graczy.

W pościgu za nowinkami zakradniemy się wszędzie tam, gdzie będzie można uzyskać informacje, które nie są jeszcze znane szerszemu gremium. Przed premierą podłączymy do swojego PC najnowsze akcesoria gamingowe, a następnie precyzyjnie opiszemy wam, ile tak naprawdę są warte. Mamy jeden cel – popychanie świata gier komputerowych coraz dalej do przodu, z całych sił i bez zbędnych wymówek. Siłą graczy jest ich silne zaangażowanie, ten blog na pewno będzie mocno odzwierciedlał ten stan rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *