Menu

Epoch 2

Luty 10, 2017 - Gry komputerowe
Epoch 2

Jeżeli szukacie dopracowanego tytułu w klimacie s-f, to Epoch 2 będzie doskonałym wyborem.

W tej mobilnej produkcji gracz wciela się w robota, którego zadaniem jest obrona księżniczki Amelii. Wraz z dokonywanymi postępami w grze, gracz może na różne sposoby modyfikować sterowanego przez siebie bohatera, co przekłada się na większą siłę ataku, lepszą obronę oraz mocniejsze ataki specjalne. Warto pamiętać o regularnych upgrade’ach, ponieważ na drodze do zwycięstwa będą pojawiali się coraz silniejsi przeciwnicy. Nie zabraknie również bossów, czyli wyjątkowo wrednych i wytrzymałych robotów.

Atrakcyjna grafika w grach na iOS

Za przyjemną dla oka grafikę odpowiada silnik Unreal Engine 3. Jest to ten sam silnik, który został wykorzystany w opisywanej niedawno grze z serii Infinity Blade. Fabuła nie jest zbyt oryginalna, a grę można ukończyć w krótkim czasie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby próbować ukończyć wcześniejsze poziomy na wyższych poziomach trudności. Epoch 2 to jeden z tych tytułów, które pokazują, że urządzenia mobilne nadają się do grania.

Dla części osób wadą tego tytułu może być sterowanie jest ono bardzo uproszczone i po wyeliminowaniu wszystkich przeciwników na danym poziomie bohater sterowany przez gracza automatycznie przechodzi do kolejnego etapu. Wspomniane potyczki są na szczęście satysfakcjonujące, a oprócz zwyczajnych ataków (które są zależne od wykorzystywanej broni) gracz może również korzystać z umiejętności specjalnych, jak na przykład wystrzelić rakiety, zwolnić czas, rzucić granat lub postawić hologram.

Gra Epoch 2 dostępna jest w uniwersalnej wersji, którą można zainstalować na iPadach oraz iPhone’ach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *