Menu

E-Blue

Luty 22, 2017 - Stanowisko gracza
E-Blue

W przeciągu ostatnich 24 miesięcy w polskich sklepach mocno uaktywniła się firma wcześniej nie znana szerszemu gronu konsumentów czyli E-Blue. Przynosi ona dla graczy garść nietuzinkowych akcesoriów, które nadzwyczaj pozytywnie są oceniane przez nabywców. Dzisiaj posiadanie sprzętu E-Blue to dla gracza niemały prestiż.

Pierwsze kroki E-Blue stawiało produkując myszki komputerowe. Dzięki umowie na sprzęt z grafikami postaci komiksowych Marvela szybko udało się firmie wejść na niemalże każdy rynek, który obrała sobie za swój następny cel biznesowy. Myszki gamingowe były jednak tylko początkiem ewolucji, która w późniejszym czasie zaowocowała wieloma dalszymi wynalazkami. Następne w kolejności były klawiatury oraz słuchawki. Na tym polu również E-Blue niekwestionowanie potwierdziło swoje imponujące kompetencje. W produkcji słuchawek dla graczy stało się niemalże od razu jednym z światowych liderów.

Co zadziałało tak mocno na korzyść tej firmy, że w kilka miesięcy zdołała ona zakorzenić się w świadomości graczy? Z pewnością bezprecedensowy wygląd zewnętrzny wytwarzanych akcesoriów do komputera. Ciężko pokusić się o jeszcze odważniejsze projekty obudów, niż te które prezentują na przykład myszki gamingowe E-Blue. Wyglądają one, jakby równie dobrze mogły być karoserią zminiaturyzowanego promu kosmicznego. W podobnych konwencjach utrzymywane są również słuchawki tajwańskiej firmy. Podczas gdy słuchawki znanych marek wyglądają już nieco jak techniczne zabytki, E-Blue wdraża rozwiązania, które w przyszłości powinny się stać standardami wymaganymi od wszystkich producentów. Widać, że firma ma dobrze skrojoną całościową strategię rozwoju swojej marki.

Gracze żadni sukcesów, za każda cenę chcą wygrywać i są w stanie wydać niemałe pieniądze na sprzęt komputerowy, który im to umożliwi. Nie ufają już bezgranicznie starym markom, gdyż te coraz częściej wyłącznie odcinają kupony od dawno minionych sukcesów, a ich sprzęt w rzeczywistości z biegiem lat nawet odrobinę nie posuwa się do przodu. Być może E-Blue zmotywuje i te firmy, aby zaczęły ponownie inwestować w rozwój asortymentu i rozpoznały, jakie realia gamingowe panują w obecnym świecie. Ciężko im będzie nawiązać konkurencję z takimi produktami jak słuchawki E-Blue Cobra HSII. To już jednak inna liga, niż to co oferują konkurenci. E-Blue daje innym firmom wiele powodów do zmartwień. Doskonale radzi sobie z tworzeniem elementów elektronicznych i układów optycznych, co stanowi główną przyczynę wzrostu popytu na myszki gamingowe ze srebrnym logo.

Posiadacie może już jakieś akcesoria E-Blue? U nas jest ich dosyć sporo. Ich działanie chwalą sobie szczególnie starsi gracze, podkreślając jak mocno poprawił się ich komfort grania od kiedy wkroczyli w świat E-Blue. Nie znamy nikogo, kto wypowiadałby się na temat tego sprzętu w sceptycznym tonie. Nie są nam znane także żadne testy konsumenckie, które ujawniałyby w tych produktach jakiekolwiek znaczące wady. E-Blue cały czas trzyma wysoki poziom i nadal odkrywa dalsze sposoby na lepsze zagospodarowanie funkcjonalności oferowanych przez sprzęt gamingowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *