Menu

Fotele DXRacer

Styczeń 22, 2017 - Stanowisko gracza
Fotele DXRacer

Kto się jeszcze z nimi nie zetknął, ten chyba ukrywa się w afgańskich jaskiniach, choć podobno tam niektórzy znani terroryści mieli bieżący dostęp do cyfrowego połączenia ze światem. Fotele gamingowe nierozerwalnie kojarzą się z marką wymienioną w tytule artykuł. Kto jak nie DXRacer, może umilić pobyt w kokpicie, który przenosi was do wirtualnej rzeczywistości. Produktami tymi na blogu będziemy zajmować się częściej, albowiem kolekcje tej firmy to niekończąca się lista fantastycznych realizacji.

Gamingowe fotele kreowane w siedzibie DXRacer to baza dla sukcesów prawdziwego fightera. Dzięki nim w decydującym momencie nie przemieści wam się ręką, wtedy kiedy nadarzy wam się idealna okazja do wyeliminowania przeciwnika. W naszej redakcji dominują modele DXRacer Formula, stąd możemy z pierwszej ręki przekazywać informacje na ich temat.

Gdy otrzymaliśmy pierwszy taki fotel, musimy przyznać, że nieco się zdenerwowaliśmy. Myśleliśmy, że dostaniemy krzesło od razu gotowe do postawienia, a tu trzeba brać instrukcje do ręki i samemu zmontować kilka elementów. Szybko nam przeszło. Montaż to banał, a jak się krótko potem dowiedzieliśmy, taka dostawa foteli komputerowych jest standardem i każda marka ją praktykuje. Rozkładając fotel na poszczególne modły, producent mocno zmniejsza ryzyko, że podróż do klienta odciśnie negatywne piętno na stanie fizycznym produktu.

Nasz pierwszy i każdy następny DXRacer dał się poznać, jako coś czego pod naszymi kręgosłupami i pupami jeszcze nie doświadczyliśmy. Ufamy tym fotelom gamingowym bezkreśnie. Ich szczegóły przedstawimy w kolejnych artykułach, każdy będzie koncentrował się wyłącznie na jednym modelu. Od oficjalnego dystrybutora mamy zapewnienie, że wypożyczy nam do testów te modele DXRacer, których nie posiadamy w redakcji naszego skromnego portalu.

Publikacje o fotelach dla graczy nie ograniczą się jedynie do tej marki. Poza DXRacer damy szansę także innym krzesłom  gamingowym, których nigdy nie posiadaliśmy w swoim arsenale sprzętu do podboju światów generowanych przez komputerowe jednostki obliczeniowe. Każda nasza inspekcja będzie gruntowna i oprze się na suchych faktach, a nie osobistych preferencjach wizualnych. Fotele gamingowe to początek serii, której kulminacja będą przedpremierowe pokazy, których główną gwiazdą będą biurka dla graczy. Zaskoczymy was, gdyż producent będzie ogromną niespodzianką i zaskoczeniem dla gracz z naszego rodzimego podwórka. Warto czekać na kolejne bomby gamingowe  wybuchające na tym blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *