Menu

Lenovo Thinkpad

Styczeń 10, 2017 - Stanowisko gracza
Lenovo Thinkpad

Firma Lenovo coraz skuteczniej wspina się na szczyty rynków komputerowych. Notebooki ThinkPad są jednymi z bardziej rozpoznawalnych jeśli chodzi o firmę Lenovo. ThinkPad oferuje nam bardzo mobilne, a także nowoczesne notebooki, wszystkie oparte o profesjonalne technologie.

Kolejnym takim komputerem jest Lenovo ThinkPad T510 (NTF4MPB). Notebook wykonany z matowej obudowy jest bardzo solidny i wytrzymały, dlatego nie musimy się martwić, że łatwo zniszczymy nasz komputer. Kolejnym ważnym elementem są bardzo solidne zawiasy, które otwierają i zamykają pokrywę ekranu, sprawdzają się znakomicie. Trzeba przyznać, że laptop jest bardzo sztywny, co za tym idzie, mianowicie nie denerwuje już nas żadnego typu chrząkanie, pstrykanie, czy też uginanie plastiku, co zdarza się w innych laptopach.  Wokół notebooka zostały profesjonalnie rozmieszczone interfejsy, takie jak: front: dźwigienka do otwierania pokrywy ekranu, lewy bok: szczeliny wentylacyjne, DisplayPort, VGA/D-Sub, 2x USB, eSATA/USB, do którego można podłaczyć miniaturowe myszki Logitech,  FireWire, przełącznik Wi-Fi, prawy bok: ExpressCard/34, czytnik kart pamięci, gniazdo audio, „Ultra bay” z napędem optycznym, LAN, blokada Kensingtona, z tyłu zaś znajduje się tył: szczeliny wentylacyjne, gniazdo zasilania, akumulator (ukryte za akumulatorem miejsce na kartę SIM), modem, USB, te złącza z całą pewnością w dużym stopniu pomogą nam w trakcie pracy.

Projektanci wyposażyli produkt w niezwykle ustabilizowana klawiaturę, która jest bardzo miła w dotyku, dlatego pisanie długich i nużących tekstów nie będzie wcale takim strasznym przeżyciem.

Ważnym elementem jest fakt, abyśmy zawsze mogli połączyć bezproblemowo się z Internetem, dlatego projektanci postanowili wyposażyć komputer w technologie Intel 82577LM Gigabit Network Connection (10MBit) oraz technologie Intel Centrino Ultimate-N 6300 AGN (agn). Notebook jest wyposażony w port Bluetooth. Notebook ma wbudowaną kamerkę internetową o rozdzielczości 2.0 mega piksela, dzięki niej będziemy mogli kontaktować się z bliskimi nam osobami. W razie potrzeby można dokupić kamerę Logitech Wszystko zgodnie i efektywnie współpracuje z nowoczesnym systemem operacyjnym Microsoft Windows 7 Professional 32bit. Byśmy mogli czuć się bezpiecznie o nasze dane komputer posiada czytnik linii papilarnych, dlatego żadna nie pożądana osoba nie włączy naszego komputera. Bardzo długi czas użytkowania z komputera jest zasługą litowo-jonowego akumulatora Sanyo 5200 o pojemności 57Wh. Trzeba przyznać, że komputer jest niezwykle poręczny jego waga wynosi zaledwie 2.67 kilograma, jego wymiary zaś wynoszą: 373mm szerokości, 245mm głębokości, a także 36mm wysokości, dzięki czemu bardzo łatwo go niemal wszędzie przetransportować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *